مجاهد جوان

مشخصات بلاگ
مجاهد جوان
پنجشنبه, ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۳۸ ب.ظ

دایه ای مهربان تر از مادر برای دشمن!!!

دولت و مردم ، همدلی و همزبانی شعاری بود که شاید کمتر کسی حتی به مخیله اش خطور میکرد که در آغازین لحظه های تحویل سال 94 از زبان مبارک عزیز زهرا (س) و سلاله پاکش خامنه ای دام عزه نقشه و چراغ راه برای حداقل یکسال آینده ایرانیان ترسیم کند .به گونه ای که بسیاری از اطرافیان و کلیدداران دولت تدبیر و امید را ذوق زده نمود و باعث خرسندی آنان گردید و سردمداران دولت را در همان نخستین روزهای سال به تشکر و تقدیر از رهبر انقلاب وادار کرد .

اما با تشریح مواضع رهبر فرزانه انقلاب مشخص شد که معظم له ضمن پشتیبانی قاطع از مواضع و برنامه های دولت یازدهم که مورد انتخاب اکثریت ملت بزرگ ایران بوده است ،با ذکر این نکته که ایشان چک سفید امضاء هم به کسی نخواهند داد جلوی هر گونه انحراف را با قاطعیت و درایت گرفته و موجب جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی ماهیگیران از آب گل آلود گردیدند .

ایشان همچنین در تشریح شعار امسال فرمودند :(من مردم عزیز را به بی‌تفاوتی دعوت نمی‌کنم، به نظارت نکردن دعوت نمی‌کنم بلکه به اهتمام به مسائل اصلی کشور دعوت می‌کنم اصرار می‌کنم برخورد‌ها تحقیر آمیز نباشد. نه از سوی مردم نسبت به مسئولان و نه از سوی مسئولان نسبت به منتقدین. دلواپس بودن جرم نیست. دغدغه داشتن جرم نیست.....)

و حال در این مقال بر خود لازم دانستم به موضوعی اشاره نمایم که شاید این روزها موجب دلواپسی و دغدغه نه تنها مسئولان دلسوز ایران و اسلام بلکه بسیاری از خانواده های ایرانی شده است و آن مسئله ای نیست جز موضوع اینترنت آمریکایی_صهیونیستی  و فضای مجازی استحاله شده توسط دشمن نجس صهیونیستی و البته انواع و اقسام شبکه های ضد اجتماعی و نرم افزارهای وابسته به آن.

موضوعی که با توجه به اینکه اهمیت و ضرورت پرداختن به آن بارها و بارها از زبان چراغ هدایت جهان اسلام مطرح شده است اما جای بسی تامل دارد که تا این لحظه نه تنها اقدامی جدی و موثر از سوی متصدیان و مسئولین این امر صورت نپذیرفته است بلکه با کمال تعجب شاهد دهن کجی و رفتارها و اعمال سلایق شخصی در این امر مهم و اساسی هستیم و البته بیم و امید آن میرود که به زودی نه  تنها چک سفید امضایی از سوی ولی امر مسلمین جهان جهت این اقدامان صادر نشود بلکه با نثار چک محکمی از سوی ایشان بر اعمال و عمل مسولان این حوزه شاهد بیداری آنان از خوابی که خود را به آن زده اند باشیم که البته دیگر آن زمان برای جبران این نافرمانی دیر خواهد بود .

شورای عالی فضای مجازی که به دستور مستقیم مقام معظم رهبری و با انتصاب شخصیت های مهم حقوقی و حقیقی تشکیل شد،وظیفه ساماندهی و همچنین ارائه راهکارهایی برای حضور فعال و مبتکرانه کشور در حوزه فضای مجازی را دارد .

یکی از اساسی ترین وظایف این شورا پرداختن به مسئله مهم شبکه ملی اطلاعات می باشد که بر طبق تعاریف موجود در صورت تحقق یافتن این طرح نه تنها وابستگی کشور در این زمینه از اینترنت آمریکایی_صهیونیستی قطع می شود بلکه باعث سود های کلان اقتصادی وجلوگیری از خروج ارز از کشور شده  و درنهایت شاهد اینترنتی سالم ،سریع،امن و ارزان در کشور خواهیم بود .

این طرح مهم و ملی در 15 بهمن سال 92 به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسید و بعد از آن برای اجرا به وزارت ارتباطات ابلاغ شد ،لازم به ذکر است که وزارت ارتباطات در دولت تدبیر با بهانه جویی هایی مصوبه قبلی شورا در این زمینه را رد کرد و از ارائه روش جدیدی برای عملیاتی کردن این پروژه خبر داد که البته با گذشت 8 ماه از فرصت 1 ماهه ای که به این وزارت خانه جهت ارائه طرح داده شده بود ،این وزارت خانه تنها به ارائه گزارشی کوتاه در این زمینه که عملا قابلیت تصویب نداشت پرداخت و اولین گام خود در بی اهمیت جلوه دادن این طرح عظیم و استراتژیک ملی را برداشت !!!

اگر بخواهیم عینک خوش بینی بر چشم بزنیم و از سودهای کلان مالی که دستان کثیف پشت پرده وزارت ارتباطات را در زمینه دلالی پهنای باند پر میکند چشم پوشی کنیم و با فرض بر اینکه دوستان وزارتی، در دولتی که داعیه دار کابینه ای متخصص است ،به علت نداشتن تعریف درستی از شبکه ملی اطلاعات اقدام به افزایش پهنای باند بین المللی تا بیش از 2.5 برابر در طی 1.5 سال گذشته نموده اند که باید با شرمندگی اعلام شود این اقدام نه تنها بدون اخذ مجوزهای لازم و تایید از سوی شورای عالی فضای مجازی صورت پذیرفته بلکه هیچ گونه پیوست فرهنگی برای این اقدام از سوی وزارت خانه ارائه نگردیده است که همین امر یکی از دلایل اتخاذ کارت زرد که ای کاش با صلابت بیشتری به رنگ قرمز درمی آمد از سوی مجلس محترم به وزیر ارتباطات شد.

جالب است بدانیم بعد از افشاگری های ادوارد اسنودن کارمند سازمان جاسوسی آمریکا در مورد جاسوسی های اینترنتی این کشور در بسیاری از کشورها از جمله آلمان ،فرانسه ،بلژیک ،برزیل قوانین سخت گیرانه ای برای جلوگیری از ورود اینترنت آمریکایی _صهیونیستی صورت پذیرفت در حالی که طبق همین اسناد بیشترین این جاسوسی ها از ایران صورت پذیرفته است ، اما در کمال تعجب دیدیم که دوستان عزیز در وزارت ارتباطات نه تنها در صدد جلوگیری از این حمله بزرگ مجازی بر نیامدند بلکه با افزایش پهنای باند اینترنت آمریکایی _صهیونیستی همچون دایه ای مهربانتر از مادر راه را برای دست درازی بیشتر دشمنان اسلام و مسلمین به سرزمین های مجازی کشورمان باز گذاشته و عملا ریاست دولت الکترونیک را بیش از پیش در اختیار آنان گذاشتند .

نکته قابل تامل آنجاست که بدانیم اقداماتی که تا کنون با صرف هزینه های کلان از سوی وزارت ارتباطات از آن در راستای اهداف شبکه ملی اطلاعات نام برده میشود چیزی نیست جز افزایش و تقویت زیر ساخت هایی جهت افزایش ارائه اینترنت آمریکایی _صهیونیستی در ایران ،زیرا که با توجه به طرح شبکه ملی اطلاعات این پروژه قابلیت اجرا بر روی همین بستر فیزیکی و زیر ساخت را دارا می باشد و تنها با تغییراتی در تنظیمات شبکه و نرم افزارها اهداف شبکه ملی اطلاعات محقق خواهد شد .

در روزگاری که رسانه ها و شبکه های تلوزیونی ضد انقلاب و متفکران غربی بارها در گزارشات خود نسبت به اجرای شبکه ملی اطلاعات در ایران هشدار داده اند وبرای اجرایی نشدن آن تلاش میکنند، باید گفت متاسفانه دستان کثیف هم پیمانان داخلی آنان نیز برای به انحراف کشیدن این طرح ملی و ناکارآمد جلوه دادن آن بر طبل اجرایی نشدن و به بن بست رساندن این پروژه بزرگ که گامی است در جهت مبارزه فعال و مبتکرانه با دشمن صهیونیستی در مرزهای مجازی ،می کوبند.

باید گفت متاسفانه آنچه در حال انجام است پروژه ای نیست مگر تقویت دشمنان اسلام و مسلمین و عملا اجازه دسترسی بیشتر و فعال تر در فضای مجازی به  دشمن نجس صهیونیستی جهت رسیدن به اهداف شوم خود در این فضا بر علیه ایران.

متاسفانه با نگاهی به اقدامات صورت گرفته و در حال انجام دولت و البته وزارت ارتباطات در زمینه محصولات و تکنولوژی های نوین در زمینه ارتباطات در میابیم نه تنها در این دولت شعار ما میتوانیم سر داده نمی شود بلکه بر شعار ما نمیخواهیم و نمیتوانیم تاکید می شود .

در اینجا لازم به ذکر است ، در سال های اخیر و نفوذ هر چه بیشتر نرم افزارهای ضد اجتماعی به ایران و گسترش روز افزون این شبکه های صهیونیستی در بین ایرانیان، نه تنها شاهد عملکردی قاطع از سوی وزارت ارتباطات برای جلوگیری از نفوذ دشمن نجس صهیونیستی به خاک مجازی کشور نیستیم بلکه شاهدیم وزارت ارتباطات و عملا دولت با تمام قوا در برابر اجرای و اعمال قانون در مقابل این جنگ مجازی قد علم کرده و حتی با حضور و فعالیت و عملا تبلیغ این جاسوس خانه های همیشه همراه، شائبه ارتباط خود و سود بردن از حضور دشمن را بیش از پیش در اذهان عمومی تقویت می نماید .

با این توضیحات و تفاسیر ،باید گفت مسئولان دولتی و وزارتی دیگر نه میدان جنگی بلکه ضیافتی براه انداخته اند برای حضور و پذیرایی از دشمنانی که افکار و اذهانشان سرشار از عقده و کینه توزی از مقاومت و ایستادگی مردمانی که سال ها پیش با اشارت ولی امر خود حضور فیزیکی آنان را از خاک خود زدودند .

دشمنی که به واسطه این ضیافت و پذیرای نه تنها خود را در پس مرزها معطل تجاوز نمیبیند بلکه به راحتی به قلب خانه هایمان نفوذ کرده است تا به تاراج ببرد هر آنچه از فرهنگ و اعتقاد و تعصبی  را که همه این سال ها در مقابلش قد علم کرده بود .

باید بدانیم پشتیبانی از ولایت فقیه یادگار جاویدان کلام امام شهیدان (ره)بود که اکنون به لقلقه زبان برخی از مسئولان نظام بدون عمل واقعی تبدیل شده است و این زنگ خطریست برای آسیب رسیدن به مملکت ما ...!!

اینجاست که لازم است به آقایان  مسئول گوشزد کرد و گفت بترسید از روزی که مقام معظم رهبری سکوت خود را بشکنند و  همچون مولا علی (ع) که خطاب به بد دین های به ظاهر مسلمان ، مورد خطاب قرار بگیرند ،که :

آیا دینی نیست که شما را گرد هم آورد. آیا غیرتی نیست که شما را به خشم وادارد و برای هجوم دشمن به حرکت درآورد؟ میان شما فریاد زنان می‌ایستم اما صدایم را نمی‌شنوید و اطاعت نمی‌کنید تا آنگاه که حوادث، عواقب وخیم خود را نشان می‌دهد...» (خطبه 39 نهج‌البلاغه)نظرات  (۵)

سلام، با تشکر از شما

"دایه ای مهربان تر از مادر برای دشمن!"

با آدرس:http://harfeto.ir/?q=node/42128

در سایت "حرف تو" انتشار یافت.

چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.

هدیه سایت "حرف تو" به شما: امام علی علیه السّلام: خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


یا علی

بسیار زیبا متشکرماحسسسسسنت
بسیار زیبا متشکرم
خیلی عالی . ای کاش به گوش مسئولان برسد.
احسنت به شما...واقعا خواندنی و زیبا بود.طیب الله

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی