مجاهد جوان

مشخصات بلاگ
مجاهد جوان
چهارشنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۳، ۰۵:۰۱ ب.ظ

فروش سهام رژیم صهیونیستی در ایران!!!


بسم الله النور

دشمن نجس صهیونیستی در هر برهه ای از زمان و به هر روشی به دنبال رسیدن به اهداف و غرایز خود بوده است،و اکنون در دنیای مدرن ،پست مدرن و پسامدرن و در دنیایی که شعارهای مضحک حقوق بشر و آزادی بیان و عقاید از حنجره خونخوارترین و جنایتکارترین موجودات دو پا بر روی زمین،لقلقه زبان های سیاسیون غربی گردیده است ،شاهدیم که این امت لجوج ،کینه توز وسرکش بار دیگر با ابزاری جدید برای تصرف و احاطه به جهان و انسان ها قدم برداشته است .

دشمن صهیونیستی امروزه دیگر نه فقط در سرزمین ها ی فلسطین اشغالی به جنایت و تصرف ،بلکه در سراسر دنیا در حال نفوذ و احاطه به قلب خانه های تک تک مردم دنیا مشغول است . اما نه به وسیله تیرو ترکش بلکه بسیار راحت وبدون ریختن حتی قطره ای خون ،جنگی که دشمن آمریکایی _صهیونیستی براه انداخته و همه مردم دنیا را به میدان آن دعوت کرده است جنگ در عرصه فضای مجازی و جنگ میان نرم افزارهاست .جنگی که دشمن صهیونیستی  به واسطه بیداری مسئولین بسیاری از کشورها در آن به بن بست رسیده است ، اما جای تاسف و تامل دارد که ایران اسلامی به عنوان دشمن درجه یک استکبار و صهیونیست نه تنها  در حال غرق شدن و شکست در این جنگ است بلکه در حال تقویت وکمک به آنها برای رسیدن به اهدافش نیز می باشد،می توان مسئولیت این شکست وحماقت را متوجه مسئولینی کرد که خود از سوی دشمن در حال بازی خوردن هستند. 

شاید آن زمان که دشمن نجس صهیونیستی _آمریکایی برای رسیدن به اهداف شوم خود دست به تهیه و راه اندازی نرم افزارها ی ضد اجتماعی زد ،هیچ گاه نمی توانست تصور این را هم داشته باشد زمانی برسد که به راحتی و بدون هیچ گونه مقاومتی با ابزار دست ساخته و جدید خود بتواند به قلب خانه ها و افکار ملت ها ی جهان رسوخ کند .

رسوخ و احاطه به مکان ها یی که تا قبل از آن رفتن به آنجا برایش همچون خوابی بیش نبود .

و حال که به این محال دست یافته اند ،حق دارند از ته دل قهقه های مستانه سر دهندو اعلام کنند هر مقاومتی که تا دیروز برای فتح کشورهایی چون ایران داشته اند امروز دیگر به واسطه وجود این نرم افزارهای و شبکه های ضد اجتماعی وجود ندارد.  

وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی (نفتالی بنت) حق دارد اعلام کند این نرم افزارها توانسته اند پاسخ مناسبی به جنبش تحریم کالاهای اسرائیلی در جهان باشد.

جنبشی که قطعا برای جلوگیری از حمله های وحشیانه دشمن نجس صهیونیستی به جان انسانهای بی پناه از سوی مردم دنیا اتفاق افتاد.

در سال 1363 قانونی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که به موجب آن برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین مصرف کالاهای صهیونیستی در ایران ممنوع شد .اما این قانون هیچ گاه به صورت کامل اجرا نشد و هم اکنون می توان رد پای دشمن صهیونیستی را در اکثر بنگاه های اقتصادی و رسانه های جمعی مشاهده کرد و باید توجه داشت هر هزینه ای که بابت مصرف کالاهای صهیونیستی پرداخت می کنیم گلوله ای می شود در قلب کودک فلسطینی.

و اما در اینجا چگونگی سود رسانی ما به دشمن صهیونیستی با استفاده از نرم افزارهای ضد اجتماعی قابل بررسی می باشد .

ما چگونه بدون پرداخت حتی ریالی پول در شبکه های ضد اجتماعی در حال سود رسانی به دشمن نجس صهیونیستی هستیم؟

شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی به دلیل تنوع و جذابیتی که دارند مورد استقبال افراد با سلایق و شرایط سنی مختلف قرار می گیرندولازمه ورود به آنها دادن اطلاعات شخصی می باشد و به دلیل آن که این شبکه های صهیونیستی به لحاظ حقوقی حق انتشار و فاش ساختن اطلاعات شخصی کاربران را برای خود محفوظ می دانند ،از این طریق به سود مالی بسیاری دست پیدا می کنند.

به طور مثال شبکه ضد اجتماعی صهیونیستی فیس بوک منابع در آمد زای متعددو متنوعی دارد ،از درج تبلیغات و دریافت پول در ازای هر کلیک هدفمند گرفته تا فروش اطلاعات محرمانه کاربران ....

در آمد شبکه ضد اجتماعی فیس بوک از منابع غیر رسمی بسیار بیشتر از بخش رسمی آن است .این شبکه ضد اجتماعی صهیونیستی به خود این اجازه را داده است که از عکس و فیلم خصوصی کاربران برای تبلیغات تجاری استفاده نماید و آنها را به شرکت های تولید کننده برای انجام امور تبلیغاتی بفروشد.

سادگی کاربران در سراسر دنیا موجب شده است فیس بوک از طریق اطلاعاتی که کاربران در اختیارش می گذارند به سود سرشاری دست یابد و پس از رسیدن به این موفقیت وارد معملات بورسی شود ،به طوری که در حال حاضر هر سهم فیس بوک در بورس آمریکا 26 دلار و 85 سنت ارزش دارد.

ماهیت،فعالیت و ارزش ذاتی شبکه های ضد اجتماعی بر پایه وب و تلفن همراه جز با کاربران آنها قابلیت تعریف ندارد ،یعنی در اصل این کاربران هستند که با حضور و فعالیت خود به این فضا ها جان بخشیده و آن ها را فعال و پویا می نمایند.

کاربران در این نرم افزارهای ضد اجتماعی به مثابه کارگران و خدمتکارانی هستند که عملا برای این فضا ها تبلیغ هم می کنند .حیاط این نرم افزارها به وسیله تولید محتوا از سوی کاربران تامین می شود و هر چقدر فعالیت در این فضا ها بیشتر باشد قطعا ارزش آن بیشتر شده و نمایانگر رشد این فضا ها می باشد.

در اینجا لازم به ذکر است کلیک و تاچ در اینترنت و فضای مجازی دارای ارزش خاصی می باشد .به گونه ای که کلیک را واحد پول اینترنت می دانند و هر کلیک بین 4 تا 20 سنت ارزش گذاری می شود. 

حال می توان دریافت که چگونه حضورکاربران در شبکه های ضد اجتماعی موبایلی که درآن ها هیچ گونه تبلیغاتی صورت نمی گیرد باعث بالا رفتن اعتبار و در نتیجه حضور آن ها در بورس و دریافت سود های هنگفت مالی می شوند .علاوه بر آن در پیش تر نیز اشاره شد که این نرم افزارهای ضد اجتماعی صهیونیستی  با فروش اطلاعات شخصی کاربران به مراکز و موسسات جاسوسی و غیره پول زیادی دریافت می کنند.

از این دست شبکه های ضد اجتماعی می توان به وایبر اشاره کرد که باوجود عدم تبلیغ ،شاهد رشد آن بوده به طوری که به اذعان سر دمداران دشمن نجس صهیونیستی وایبر جزء5 برند برتر رژیم خونخوار صهیونیستی می باشد .

جالب است بدانید با توجه به قیمت گذاری هر کلیک در صفحه وایبر و همچنین حضور 11 درصد از کاربران این نرم افزار جاسوسی در ایران ، ایرانیان عزیز به عنوان بیشترین کاربران وایبر بیشترین و موثرترین نقش را در بالارفتن ارزش و سود مالی این شرکت نجس صهیونیستی دارند!!!

حال این سوال مطرح می شود که چگونه است این بازار های سود آور برای دشمنان قسم خورده ما و انسانتیت به راحتی در ایران در حال پر کردن جیبها و کلفت تر کردن گردن هایشان هستند؟؟!!

باید پرسید چرا و چگونه است که مسئولین و دولت مردان ایرانی شعار مرگ بر استکبار و صهیونیست سر می دهند اما در ایران بازار سود و سهام برای آنان به راه انداخته اند؟؟!!

بازاری که دراین دنیای پهناور بیشترین خریدارانش را ایرانیان تشکیل می دهند !!!خریدارانی که در ازای خریدشان ((خسرالدنیا والاخره)) می شوند!!!خریدارانی که پول آنها تیری می شود بر قلب مظلومان و بی پناهان عالم!!!

بازاری که از اتاق فکر دشمن صهیونیستی _آمریکایی تغذیه و تامین می شود!!!

آیا وقت عمل کردن به شعار ها فرا نرسیده است ؟؟

تا کی مرگ بر صهیونسیت سر بدهیم و از طرف دیگر پول در جیب دشمن خونخوار صهیونیستی بریزیم!!!

خنده دار است این دوگانگی گفتارو رفتار!!!

در پایان انتظار میرود مسئولین و دولت مردانی که متاسفانه خود با عضویت در این شبکه های ضد اجتماعی باعث ارزش بخشی و تقویت این شبکه ها و در نتیجه افزایش درآمد آنها می شوند به خود آمده و ضمن خروج از آنها به طور جد و قاطعانه از حضور و فعالیت این جاسوس خانه های همیشه همراه که به بنگاه های اقتصادی دشمن صهیونیستی در کشور تبدیل شده اند جلوگیری به عمل آورند.

وبدانیم که خداوند توبه کنندگان را دوست دارد.

                                                        

                                                           ((إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ التَّوَّابِینَ.....))    


نظرات  (۴)

سلام. درمورد شبکه های اجتماعی حرف های گوناگونی وجود دارد.
مسلما استفاده از این شبکه ها برای سائل شخصی درست نیست اما برخی بر این باورند که در برخی از این شبکه ها می توان جنگ نرم را ادامه داد.
البته اینکه همه ی این شبکه ها به اسرائیل و اجانب سود برسانند را من نمی دانم . ولی کلا مشتاقم بیشتر در این زمینه بدانم.
مثلاً نرم افزار بیست فون هم چنین است؟
ممنون میشم کمی بیشتر راهنمایی بفرمایید...

12shia.blog.ir

سلام، با تشکر از شما

 

"فروش سهام رژیم صهیونیستی در ایران!!!"

 

بhttp://www.nobateshoma.ir/?p=28863ا آدرس:

 

در سایت جامع وبلاگ نویسان استان سمنان انتشار یافت.

 

هدیه سایت نوبت شما: زمان، بادی است که می وزد، هم هست و هم نیست. آنان را که ریشه در خاک استوار دارند از طوفان هراسی نیست.

 

یا علی

سلام علیکم احسنت قلم زیبا و شیوایی دارید موفق باشید
سلام
تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو"
" فروش سهام رژیم صهیونیستی در ایران!!! "
با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/40334
در این سایت انتشار یافت.
چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.
هدیه سایت "حرف تو" به شما:
"امام علی (علیه‌السّلام): شایسته نیست به سخنی که از دهان کسی خارج شد، گمان بد ببری، چرا که برای آن برداشت نیکویی می‌توان داشت."
یا علی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی