مجاهد جوان

مشخصات بلاگ
مجاهد جوان
جمعه, ۳ مهر ۱۳۹۴، ۰۵:۴۹ ب.ظ

آندلس های مجازی، قتلگاه های فرهنگی!!!

آندلس!! نامی که قرن­هاست به حسرتی همیشگی برای مسلمانان تبدیل شده است. رویدادی که رخ داد تا شاید برای مسلمانان در همیشه تاریخ درس عبرتی باشد.

ماجرای آندلس و باغ­های انگور، دخترکان زیبارو و شراب­های سرخ شیرافکن، یادآور آن است که چگونه می ­توان بدون ریختن حتی قطره ­ای خون، ملت و تفکرات والای آنها را به زانو در آورد و سرزمینی را تصرف نمود. آندلس را شاید بتوان نقطه شروع جنگ نرم علیه تفکر اسلامی و شیوه­ای موثر جهت براندازی نظام اسلامی دانست.

زمانی که دشمنان و بدخواهان به یقین رسیدند که مقابله سخت و هجمه نظامی با هدف نابودی نظام اسلامی ممکن نیست و این عدم توانایی، ریشه در تفکر و اعتقادات محکم مجاهدان و جوانان مسلمان دارد که اجازه هرگونه هجوم نظامی را از دشمن سلب می ­کند، به این نتیجه رسید که تنها راه مقابله با اسلام سست کردن اعتقادات مسلمانان است؛ اعتقادی که اگر سست شود به تلنگری فرو خواهد ریخت. به همین منظور طرح تغییر و تضعیف تفکر اسلامی را در میان مسلمانان پیاده سازی کرد، طرحی که در لوای باغ ­های پر محصول انگور و غمزه چشمان دخترکان زیبا رو برای فاسد کردن جوانان مسلمان اجرا شد. طرح و برنامه­ای که منجر شد نظام پیشرفته و متعالی اسلامی که در آن سرزمین گسترش پیدا کرده بود، به هجمه ای ناچیز و کوچک فرو ریخته و امروز از پس قرن ­ها از آن عظمت و شکوه چیزی جز عبرتی تلخ باقی نمانده باشد.

بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و مجاهدت­ ها و پیروزی­ های مبارزان انقلابی در هشت سال دفاع مقدس و اجازه ندادن به تصرف حتی یک وجب از خاک میهن به دست بیگانگان، این موضوع برای تمامی دشمنان دور و نزدیک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جای جای کره خاکی روشن شد که قطعا برنامه ریزی و فعالیت به منظور هجمه نظامی به مرزهای ایران و تصرف آن امری عبث و بیهوده خواهد بود. اینجا بود که اتاق های فکر منحوس دشمنان غربی و صهیونیستی به تبعیت از اجداد آندلسی خود، راه نفوذ به ایران اسلامی را رخنه در فرهنگ غنی و اندیشه های اسلامی ـ ایرانی ساکنانش دانسته و کمر همت به انحلال و نابودی آن بستند.

نفوذ و طرحی که سال­ هاست با تمام قوا از طریق انواع و اقسام رسانه­ ها و ابزار تبلیغاتی در حال اجرا شدن است و تمامی همت خود را معطوف به اشاعه فساد و فحشا جهت عادی سازی و قبح زدایی از گناه و مسموم نمودن ذهن جوانان و خانواده ­های ایرانی کرده است. که به یقین نتیجه­ ای جز انحطاط اخلاقی و از هم گسیختگی پیوندهای خانوادگی در بر نخواهد داشت.

و این بار نیز همچون گذشته، رهبر معظم انقلاب امام خامنه­ ای مدظله العالی، با چشمانی تیزبین نقشه و برنامه شوم دشمنان در حوزه فرهنگی را رصد و شناسایی نمودند و پدرانه و دلسوزانه به اهالی فرهنگ و مسئولین دولتی گوشزد کردند تا راه چاره­ای اندیشیده و از این هجمه سنگین فرهنگی جلوگیری نمایند.

"دشمن از راه اشاعه‌ی فرهنگ غلط - فرهنگ فساد و فحشا - سعی می­کند جوانهای ما را از ما بگیرد. کاری که دشمن از لحاظ فرهنگی می­کند، یک «تهاجم فرهنگی» بلکه باید گفت یک «شبیخون فرهنگی» یک «غارت فرهنگی» و یک «قتل عام فرهنگی» است." (امام خامنه ای 22/4/1371)

تهاجم و قتل عام فرهنگی در چند سال اخیر با شدت بیشتری از سوی دشمنان در حال قربانی گرفتن می ­باشد. این بار ابزار دشمن جهت منحرف ساختن ریشه ­های اعتقادی و اخلاقی ایرانیان را می ­توان به راحتی در سطح جامعه و در دسترس همگان مشاهده کرد و آن ابزار چیزی نیست جز نرم افزارهای ضد اجتماعی و ضد تعاملی صهیونیستی که این روزها برای همه از کوچک و بزرگ قابل دسترسی و استفاده می ­باشد. شیطان افزارهایی که به یقین قربانگاه­ هایی برای ذبح حیا و عفت زنان و دختران و به تاراج بردن غیرت و شرف مردان و پسران ایرانی هستند.

سیاستی که معاندان و دشمنان صهیونیستی در این فحشا خانه­ های همیشه همراه در حال اجرایی کردن آن می باشند چیزی نیست جز همان سیاستی که در کلام حضرت آقا به روشنی قابل درک است:"سیاست امروز دشمنان، اندلسی کردن ایران است.."(دیدار جوانان و دانشجویان سیستان و بلوچستان1381/12/6)

سیاستی که در سایه غفلت زدگی مسئولان فرهنگی و دولتی به راحتی و با سرعت زیادی در حال اجرایی شدن در فضای فرهنگی کشور می باشد.

آنچه این روزها در شبکه ­های ضد اجتماعی صهیونیستی به وضوح قابل مشاهده است، تلاش بی ­وقفه معاندان و دشمنان جهت ترویج فرهنگ اباحه ­گری، سست کردن و نفی نهاد خانواده، تمسخر اعتقادات و ارزش­های دینی، ترویج روابط خارج از قواعد اخلاقی، انتشار متن ­ها و تصاویر غیراخلاقی و در کل رواج فساد و فحشا می باشد. نکته قابل تأمل آنجاست که تمامی این اتفاقات شوم در مقابل دیدگان مسئولین فرهنگی در حال وقوع است.

حال این سوال مطرح می­شود که مسئولین قضایی کشور که به عنوان بازویی بازدارنده در مقابل اشاعه فساد و فحشا در سطح جامعه به هر نحوی فعالیت و خدمت می­نمایند، تا کنون چه اقدام موثری در مقابله با به تاراج رفتن فرهنگ اسلامی ـ ایرانیِ کاربران در نرم افزارهای ضد تعاملی صهیونیستی انجام داده ­اند؟؟؟

از دیگر نهادهای انقلابی که می­تواند نقش اساسی و کارآمدی را در شناسایی و دفع هجوم فرهنگی دشمنان ایفا نماید شورای عالی انقلاب فرهنگی می­ باشد؛ شورایی که مقام معظم رهبری در ابلاغی نقش آن را در مواجهه با تهاجم فرهنگی اینگونه ترسیم فرموده اند:

"شایسته است با عنایت به ابعاد جدید تهاجم فرهنگی و برنامه­ ریزی گسترده قدرت­های سلطه­ گر در استفاده هدفمند از روش­ها و ابزارهای نو جهت مقابله فرهنگی با انقلاب اسلامی، شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب در مقابله جبهه فرهنگی جریان معارض، به رسالت حیاتی خود در مواجهه فعال و مبتکرانه با تهاجم فرهنگی، خصوصا جلوگیری از ترویج ابتذال و فساد اخلاقی در کشور عمل نمایند."(1386)

حال با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه این شورا در مواجهه با قتل عام فرهنگی که از سوی دشمنان به واسطه نرم افزارهای ضد اجتماعی صهیونیستی صورت گرفته است، باید اذعان نمود متأسفانه تاکنون هیچ گونه عکس العمل در خور توجه و کارآمد از سوی این شورای محترم جهت مقابله با گسترش روز افزون این فحشا خانه ­های همیشه همراه در سطح جامعه، انجام نپذیرفته است.

انتظار می­رود شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان یکی از ستون­های اصلی متولی فرهنگ در کشور، از رخوت و کندی که این روزها در مقابل جریان سریع­السیر ضد فرهنگی که در فضای مجازی کشور در حال پیشروی و قربانی گرفتن می­ باشد، بیرون آمده و به دنبال مصوباتی قاطع جهت جلوگیری از این شبیخون نامحسوس باشد. همچنین لازم است بنا بر تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ضمانت اجرایی مصوبات، این شورای محترم جهت کارآمدی هر چه بیشتر و بهتر به لازم الاجرا بودن مصوبات خود نیز توجه ویژه ­ای داشته باشد.

لازم به ذکر است با توجه به تهاجم گسترده غرب و هجمه رسانه های سرمایه­ داران صهیونیستی که در سال­های اخیر در نرم افزارهای اجتماعی تبلور یافته است، صدا و سیما به عنوان سازمانی در رأس پیکان مقابله با تهدیدات نرم دشمنان، جایگاه ویژه ­ای می ­یابد. سازمانی که به گفته حضرت امام خمینی (ره) می توان آن را عامل اصلاح و انحراف جامعه دانست:

"از تمامی دستگاه ­ها بالاتر است. اگر این اصلاح شود یک کشور را می­توان اصلاح کرد و اگر ـ خدای نخواسته ـ انحراف در این باشد، یک کشور را می­تواند منحرف کند"(صحیفه امام، ج16، ص118)

حال با توجه به جایگاه ویژه رسانه ملی در کمال تأسف باید بیان کرد سیاست امروز صدا و سیما، نهادها و سایت ­های وابسته به این سازمان در مواجهه با جدیدترین قربانگاه­ های فرهنگی ایرانیان که همان فحشا خانه­ های همیشه همراه همچون اینستاگرام، فیس بوک و... می­باشند، سیاستی منفعل و گاه تشویقی می ­باشد؛ به نحوی که در بسیاری از برنامه­ ها و حتی بخش ­های خبری از نرم افزاری مانند اینستاگرام صهیونیستی به عنوان راهی جهت ارتباط با دست اندرکاران برنامه نام برده و مخاطبین را به استفاده و حضور در این جاسوس افزار سوق می ­دهند. به راستی آیا این است رسالت دانشگاه بزرگی همچون صدا و سیما در مواجهه با قتل عام فرهنگی؟؟؟

با نگاهی اجمالی به آنچه در فضای فرهنگی کشور در حال وقوع است؛ فضایی که با هجمه جدید دشمنان از طریق فضای مجازی هر روز تیره­ تر و آلوده ­تر شده، و با توجه به اهمال مسئولین فرهنگی و دولتی در مقابل این نفوذ، می­ رود تا بار دیگر تاریخ تکرار شود و این بار ساکنان ایران اسلامی مقهور آندلس ­های مجازی گردند و در آینده­ای نه چندان دور به عبرتی تلخ برای آیندگان تبدیل شوند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی